2012-03-24

TOP 10: Dziesięciu ulubionych bohaterów filmów i seriali.Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - w każdy piątek wypatruj nowego tematu na dany tydzień.

Dziś przyszła pora na... Dziesięciu ulubionych bohaterów filmów i seriali.  Pomysłodawczynią jest, oczywiście, Kreatywa :)
 

I kolejny ranking, który sprawia mi nie lada problem, ale i jaką przyjemność! :) Jestem zapaloną kinomaniaczką, a od czasu do czasu i serialomaniaczką. Zwłaszcza, gdy dany obraz posiada w swojej obsadzie bohaterów charakterystycznych, troszkę ironicznych i pełnych wad :) Naprawdę lubię tych wszystkich łobuzów i niegrzeczne dziewczęta. (może dlatego, że mi do nich baaardzo daleko xD)
Bez zbędnych monologów, mój ranking prezentuje się tak:

Han Solo, nie można nie lubić tej jakże barwnej postaci, trzech ostatnich części "Star Wars" :) Uwielbiam jego łobuzerski uśmiech i poczucie humoru ^^

Sweeney Todd, pełen mroku, nostalgii i cierpienia. Doskonała kreacja aktorska, doskonały głos i kostiumy. 

Mr Big, nieważne, że zranił Carrie niezliczoną ilość razy we wszystkich seriach "Seksu w wielkim mieście", bez niego ten serial nie byłby tak pasjonujący i wciągający :)

Chuck Bass, niepoprawny, romantyczny i niegrzeczny. Bardzo lubię każdą jego wersję. Od intryganta, po romantycznego kochanka. Niesamowite urozmaicenie każdego odcinka "Plotkary" :)

Max i Michael, odkąd tylko pierwszy raz, wieki temu (byłam wówczas chyba w podstawówce jeszcze!) obejrzałam pierwszy odcinek "Roswell", zakochałam się w tych chłopakach :) Tak różni od siebie, a jednak bardzo podobni. Uwielbiam. Po prostu.
John Carter, byłam w kinie, obejrzałam z zapartym tchem (jeden z moich ulubionych filmów, ever!) i pokochałam charakter głównej postaci. Kto nie widział, ten nie zrozumie ;)

Charlie, Alan i Jake z serialu "Dwóch i pół", uwielbiam. Zaśmiewam się do rozpuku przy każdym odcinku. Sympatyczni, charyzmatyczni i niepoprawni (zwłaszcza Charlie ^^). 

Luke z mojego ulubionego serialu "Kochane Kłopoty", prowadzi kawiarnie, zawsze ma czas dla przyjaciół, skomplikowany, pełen charyzmy i życzliwy. Bez niego serial byłby niepełny :)

To by było na tyle (troszkę ich więcej wyszło, niż liczy ranking, ale inaczej się nie dało :3), a jak wyglądają Wasze rankingi? :)9 komentarzy:

 1. Chuck to również mój typ - do zjedzenia, ach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje typy byłyby zupełnie inne. Choć pod Sweeney Toddem się podpisuję.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciężko byłoby mi ułożyć takie ranking, ale Chuck Bass to też mój typ :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze mówiąc to z tym wszystkich które wymieniłaś znam tylko Sweeneya Todda.

  OdpowiedzUsuń

Follow