2014-06-19

Wrocław Fashion Meeting 2014 - fotorelacja i przemyśleniaPierwszy weekend czerwca obfitował w upalną, wręcz tropikalną pogodę, ale i w wydarzenie modowe, na które czekałam z czystą ciekawością: Wrocław Fashion Meeting, bowiem, jest jedynym takim na Dolnym Śląsku eventem, wypełnionym przez pokazy mody i rzędy wieszaków wypełnionych po brzegi pięknymi kreacjami od znanych, młodych projektantów w strefie zakupów. Jedyne takie święto mody we Wrocławiu odbyło się po raz czwarty (wydarzenie jest cykliczne, odbywa się w czerwcu i w październiku). 

Poprzednia edycja, na której byłam zachwyciła mnie pokazami mody, rozczarowała leciutko wystawcami. Nie wiedziałam się czego spodziewać, gdy razem z Dżoolką, wchodziłam do strefy VIP Stadionu Miejskiego. Mile się zaskoczyłam odnajdując wielu wystawców, których ceny nie były wygórowane, produkty odpowiadały mojemu gustowi, a przemili pracownicy stoisk z chęcią odpowiadali na nasze pytania, wymieniali opinie, czy po prostu, zwyczajnie rozmawiali - czasem i w takim, typowo komercyjnym miejscu można poznać przesympatycznych, zapadających w pamięć ludzi. To się ceni. 

Poniżej fotorelacja z części wystawowej:

Wzory Natury

Dekumdekum

Sjofne

Theo Doro

Theo Doro

Agnieszka Lisiewicz Young

DziukiMr. Gugu & Miss Go Warszawa

ALEKSANDRA MARKOWSKA

Wśród wystawców zauważyłam dużą różnorodność: były i ubrania dla nastolatków, modne hipsterskie bluzy czy okulary, były też ciuszki (śliczne!) dla dzieci i niemowląt, były też gustowne kreacje dla dojrzalszych kobiet i panów. Nie zabrakło niczego.

Drugiego dnia WFM załapałam się na pokaz finałowy, który składał się z pięciu części, oto krótka fotorelacja:

Ilona Kanclerz:
Ogólne wrażenie: to była najlepsza edycja WFM, wszystko mi się na niej podobało, od organizacji, po wystawców a na pokazach skończywszy. Oby tak dalej! :)

A na koniec, zdjęcia z Dżoolką, które zrobiłyśmy po opuszczeniu imprezy na jej bloga modowego:


Więcej, oczywiście na blogu Dżoolki, zapraszam.

_____________________________
Więcej zdjęć z WFM znajdziecie tutaj.
Relacja Dżoolki z WFM jest tutaj.

2 komentarze:

  1. O! Zdecydowanie najlepsza edycja WFM. Jeśli będzie tak dalej, to dosłownie nie mogę się doczekać kolejnych edycji! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie! :D Teraz trzeba tylko poczekać do października ;)

      Usuń

Follow