2013-07-09

Prywata #xyz

Modelka: Joasia R.
Kochani! Nastały upragnione wakacje. Od ponad tygodnia przebywam w Warszawie u przyjaciółki, a jak Wasze plany wakacyjne? 
Podczytuję aktualnie "Na zachodzie bez zmian", książkę, która od pierwszych stron mnie zachwyciła - czytaliście?

Przy okazji chciałabym powiadomić Was, że wreszcie postanowiłam ujawnić się ze swoją poezją i założyłam na moje wierszowe wypocinki bloga, którego znajdziecie pod adresem: bez---sens.blogspot.com :) Zapraszam serdecznie i proszę o szczere opinie i konstruktywną krytykę!

Zapraszam również do przejrzenie mojej fotograficznej twórczości tutaj oraz do zgłaszania się na sesje zdjęciowe! Nie ma, bowiem nic piękniejszego niż spełnianie się i realizowanie w swojej pasji :)


Powiedzcie, co tam u Was słychać? Jak mijają lipcowe dni? Jakie plany na wakacje/urlopy? Co czytacie, gdy za oknem taki skwar? :)


5 komentarzy:

 1. Gorąco, żar się leje z nieba, mnóstwo czasu na czytanie książek- wspaniałe wakacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałem kiedyś, super książka. Początki nurtu antywojennego w literaturze, warto poczytać. W ogóle czytasz dobrą literaturę i to każdą z innej beczki (w tym kontekście to komplement:). Ostatnio przeczytałem "O człowieku, który chciał być szczęśliwy", kojarzę, że też kiedyś o niej pisałaś. Mnie książka zachwyciła.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, też o niej pisałam jakiś czas temu :) Bardzo mnie cieszy to, że tutaj zaglądasz :) i dziękuję za komplement! Nie lubię zamykać się w szufladkach, nawet jeśli dotyczy to literatury ;)

   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 3. Pierwsz raz trafiłam na Twojego bloga, przyjemnie tutaj ;)
  Książki nie czytałam, ale z chęcią się skuszę, jeżeli wyrobię się ze swoimi zobowiązaniami literackimi. Obecnie czytam "Ruth" ;)

  Pozdrawiam i zapraszam:

  im-bookworm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, skądś znam to, moje stosy książek piętrzą się i piętrzą, kurzą i kurzą, a mi ciągle brakuje doby... Miło mi, że zajrzałaś na mojego bloga :)

   Pozdrawiam!

   Usuń

Follow